Modele baterii dostępne na rynku

Remont łazienki bywa często uciążliwy dla mieszkańców domu.

Na początku nie wiemy gdzie kupić sanitariaty, płytki czy baterie łazienkowe. Obecnie wiele renomowanych sklepów np. Homekoncept.SHOP/produkty/lazienka/baterie.html oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek.

Jednak zakupy to najmniejszy problem, kiedy posiadamy dom w dwiema łazienkami. W mieszkaniach sytuacja wygląda znacznie gorzej. Na ogół, remont wymaga wyłączenia tego pomieszczenia z użytkowania. Zmieniamy płytki ścienne, podłogowe, ceramikę, czasem baterie łazienkowe. Każda z tych rzeczy wymaga od nas podejmowania decyzji, często na wiele lat. Niektóre elementy jednak możemy wymieniać bez zawracania sobie głowy remontem.

Czasem wystarczy zakup nowych dodatków takich jak ozdobne wieszaki, półki czy baterie łazienkowe. Szczególnie nie dysponujemy zbyt wielkim budżetem lub po prostu nie mamy ochoty na gruntowny remont, a chcielibyśmy nieco odświeżyć wygląd wnętrza, najwygodniej jest skupić się na drobnych detalach, np. baterii łazienkowej czy innych ozdobach. W prosty sposób możemy także zmienić styl łazienki zmieniając jedynie niewielką ilość dodatków. Jeżeli wnętrze jest utrzymane w stylu minimalistycznym, wymiana baterii łazienkowej, czy też wieszaków na bardziej ozdobne nada łazience odmienny charakter i będziemy mogli cieszyć się tymi zmianami nie mniej niż po kosztownym remoncie.